Hokej

Litvínovští hokejisté zarůstají vousy

Litvínovští hokejisté zarůstají vousy

Jako pověstní vousáči ze skupiny ZZ Top by mohli zanedlouho vypadat hokejisté extraligového Litvínova. Protože od začátku letošní sezony ještě nevyhráli na ledě soupeře, rozhodli se neholit, dokud tuto kletbu nezlomí.

Už třináct utkání na ledě soupeřů mají za sebou v této sezoně hokejisté Litvínova. Představili se na ledě všch týmů, které soutěž hrají, na plný bodový zisk ale čekají zatím marně. Jen čtyři body za čtyři prohry v prodloužení či na nájezdy, to je veškerá litvínovská žeň z výjezdů mimo stadion Ivana Hlinky. Skoro by se zdálo, že by tým ani nemusel cestovat a hrát jen doma, ani poslední Kladno totiž nesesbíralo na cizích stadionech tak málo bodů.  Hokejisté Litvínova se ale rozhodli proti nepřejícíu osudu bojovat. Neholí se, vousy prý shodí, až dlouhou sérii ukončí.

Více ve videoreportáži

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.