Hokej

Hokejisté Litvínova budou pod stromečkem oholení

Hokejisté Litvínova budou pod stromečkem oholení

Už to vypadalo, že v domácnostech litvínovských hokejistů budou rozbalovat dárky vousáci zvící legendárních muzikantů kapely ZZ Top. Sami hráči ale tuto hrozbu na poslední chvíli odvrátili. Poprvé v sezoně totiž vyhráli na ledě soupeře, což byla podmínka pro oholení dlouho pěstěných vousů.

Původně to měl  být hec, nikdo z hráčů ale asi netušil, na jak dlouho jim vousy ozdobí tváře. Litvínovští hokejisté sice na vlastním ledě obírali jednoho soupeře za druhým, venku to ale byla bída. Patnáct výjezdů ven znamenalo patnáct porážek a jen čtyři body za prohry v prodloužení nebo na nájezdy. Skoro to vypadalo, že by mužstvo ani nemuselo utrácet za dopravu. "Řekli jsme si, že musíme udělat něco, co nás nakopne," prohlašoval před měsícem Radim Skuhrovec, který prý s nápadem neholit se přišel. (více zde)

Ježíška ale budou moci hráči nakonec přivítat s hladkými tvářemi. V Karlových Varech totiž včera vyhráli 5:3 a na šestnáctý pokus utnuli nekonečnou sérii. "Poprvé v sezóně si užíváme vyhraný zápas venku," liboval si po zápase trenér Jaroslav Hübl.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události