Fotbal

Petr Čech nedochytal zápas v Blackburnu

Brankář Petr Čech musel kvůli zranění odstoupit z dnešního utkání anglické ligy, v němž Chelsea zvítězila 1:0 na hřišti fotbalistů Blackburnu. Český reprezentant si při srážce s útočníkem Rovers Santa Cruzem poranil zřejmě kyčel nebo bok. Po ošetření sice zkusil pokračovat, ale nakonec se nechal v 64. minutě vystřídat.

 

 


Poprvé v sezoně se do branky Chelsea postavil Portugalec Hilário, neboť Ital Carlo Cudicini je také zraněn.
Diváci v Ewood Parku viděli zajímavé utkání, v kterém si domácí rozhodně prohrát nezasloužili. Nejnebezpečnější hrozbou pro hostující branku byl paraguayský útočník Rogue Santa Cruz, který v posledním utkání ve Wiganu nastřílel hattrick. Dobře mu sekundoval i nejlepší hráč zápasu David Bentley. Ale všechno pokusy domácích fotbalistů skončili buď mimo branku nebo je zlikvidoval Petr Čech.
Vedoucí a nakonec také vítězná branka Chelsea se zrodila jako blesk z čistého nebe. Joe Cole se řítil z pravé strany sám na Brada Friedela a přesnou ranou do pravého horního růžku rozhodl o vítězství svěřenců Avrama Granta.
Blackburn pokračoval v nátlakové hře i ve zbytku utkání, ale obranu londýnského klubu ani jednou překonal.

Petr Čech se vrátil do sestavy Chelsea po měsíční pauze způsobené zraněním lýtka. Pokud je jeho zranění vážnějšího charakteru, znamenalo by to pro Avrama Granta velkou nepříjemnost.Kvůli zraněním už nemůže počítat se zraněným kapitánem Johnem Terrym a nejlepším střelcem Didierem Drogbou.

 

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události