Hokej

Libozvučná slovenština Zedníkovy Jessiky: Dobré zprávy!

Libozvučná slovenština Zedníkovy Jessiky: Dobré zprávy!

I dnes Vám přinášíme aktuální rozhovor s manželkou Richarda Zedníka Jessikou. Její milá lámaná slovenština zní opravdu libozvučně. Zvláště proto, že slyšíme dobré zprávy. Richardův stav se každým dnem zlepšuje a za tři dny už možná bude převezen na Floridu.


Hokejistova žena Jessica poděkovala všem za přízeň a požádala všechny, aby na Zedníka i nadále mysleli.

Zedníkův stav se lepší každým dnem. Již nemusí být na jednotce intenzivní péče a podle lékařů by mohlo dojít na jeho převoz do nemocnice na Floridu o víkendu

Kapitán Jokinen: "Jeho duch je všude kolem nás"

Fanoušci i hokejisté Floridy dali ve středu při prvním zápase Panterů od zranění Richarda Zedníka najevo, že je osud slovenského útočníka hluboce zasáhl.

Na skříňce hráče visí v týmové šatně velký růženec. Před halou bylo vyvěšeno velké přání pro zraněného hokejistu. To chtěl podepsat snad kažý fanoušek. V hledišti i na ledě bylo patrné, že Zedníkovo neštěstí každý hluboce vnímá.

"Jeho duch je všude kolem nás. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom pomohli jemu i jeho rodině," prohlásil kapitán Olli Jokinen. Právě jeho brusle nešťastně rozřízla Zedníkovi krk.

Jediným kazem na emocemi nabitém večeru byla prohra 1:2 v prodloužení s Montrealem. "Hráli jsme dobře, ale zkrátka jsme nenašli způsob, jak dát gól," dodal Jokinen.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události