Hokej

Exkluzivní telefonát Richarda Zedníka z Buffala

Exkluzivní telefonát Richarda Zedníka z Buffala

Zde Vám nabízíme exkluzivní telefonát Richarda Zedníka z nemocnice v Buffalu. Hokejistovi Floridy šlo v nedělním zápase v proti Sabres o život poté, co mu brusle spoluhráče Jokinena prořízla krční tepnu. Teď už je z nejhoršího venku a dnes po vážném zranění a operaci poprvé promluvil. Lékaři předpokládají, že by se o víkendu měl již vrátit zpět na Floridu.

Richard Zedník nám během prvního telefonického rozhovoru po nešťastné události sdělil, že si všechno stále dobře pamatuje. Hodně ho překvapilo, kolik lidí mu drželo palce a děkuje jim za podporu. Zároveň nezapomněl pochválit lékaře za dobře odvedenou práci.

Léčba bude pokračovat v nemocnici na Floridě  

Stav slovenského útočníka "Panterů" se neustále od nedělního zranění lepší. Už v úterý mohl opustit jednotku intenzivní péče a přestěhoval se na privátní pokoj . Podle lékařů by se měl o víkendu dvaatřicetiletý rodák z Bánské Bystrice už vrátit z buffalské nemocnice zpět na Floridu. Hokejistova žena Jessica poděkovala všem za přízeň a požádala všechny, aby na Zedníka i nadále mysleli. Na místě zraněného Richarda Zedníka v kabině Floridy visí růženec pro štěstí. Fanoušci mu navíc vyjadřují podporu plakáty v hledišti.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události