Hokej

Vrchol NHL na obrazovkách Galaxie sport se blíží

Boje v základní části jsou u konce, poslední střípky skládaček play-off zapadly na svoje místo a divákům už nezbývá než se v klidu připravit na vrchol hokejové sezóny v kanadsko-americké NHL. Skoro každoročně je to nějaké překvapení na úkor favorita.

Také letos jsou některé týmy označovány za hodně žhavé adepty, jiné za menší a o několika se tak nějak všeobecně předpokládá, že by asi neměli projít dál než prvním kolem. Vždy to tak bylo a ani letošní rok není výjimkou. Ovšem papírové předpoklady jsou jen jednou stránkou. Těmi dalšími jsou momentální forma, psychická odolnost a soudržnost hráčů mířících za tou nejvyšší metou. Nesmí se zapomínat ani na štěstí, protože i to hraje nemalou roli. Mít totiž všechny hráče zdravé a k dispozici už o sobě určitým druhem štěstí je. Za zmínku také stojí, že v hodně klubech hrají veteráni, kteří krouží po ledě arén NHL už hodně dlouho a rádi by před svým hokejovým důchodem sáhli na slavnou stříbrnou mísu. Takových story už zná hokejová historie povícero. Je možné, že k nim letos přibude další.

 

Chcete být ve víru dění? Galaxie sport letos připravila 30 přímých přenosů z play-off + komplet celé finále Stanley Cupu, každodenně nejaktuálnější zpravodajství NHL NEWS, každý pátek od 20:00 hodinový hokejový magazín Týden v NHL, kde bude vždy shrnutí nejdůležitějšího + postřehy a ohlasy hráčů, trenérů a ostatních aktérů natočené přímo v místě dění našimi spolupracovníky v zámoří.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události