Fotbal

VIDEO: Slávisté hovoří o krachu v Plzni

VIDEO: Slávisté hovoří o krachu v Plzni

Slavia Praha opět selhala. Ve včerejším utkání v Plzni předvedla mizerný výkon a navíc neproměnila dvě penalty. Z brankáře Plzně Krbečka tak udělali sešívání hrdinu zápasu.


K prvnímu pokutovému kopu se v 55. minutě postavil po ruce Sylvestreho Kalivoda. Brankář Krbeček mu směr jeho střely vystihnul. Po zápase přitom Kalivoda říkal, že si na penaltu věřil. Koneckonců měl důvod, protože zatím s nimi problémy neměl. V závěru zápasu dostali slávisté možnost reparátu. Domácí se provinili opět rukou v pokutovém území. Exekutorem byl Tavares, který kopl míč do stejného místa a stejně špatně jako Kalivoda. Krbeček se znovu vrhnul tygřím skokem ke své levé tyči a opět byl úspěšný.

Položí se Slavia?

Slavia kvůli remíze spadla na druhé místo tabulky. Přeskočila ji Sparta, která porazila 1:0 České Budějovice. Při rovnosti bodů obou mužstev na konci ligové sezony, by se z titulu radovala Slavia. Má totiž lepší vzájemný zápas v němž porazila na podzim letenské 2:0. Slávisté si věří a do dalšího zápasu půjdou s přesvědčením, že chtějí zvítězit. Jejich předchozí matné výkony však hovoří o opaku a mnozí odborníci už vidí jako vítěze ligy Spartu. Sešívání však o tom nechtějí ani slyšet.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události