Fotbal

VIDEO: Sparta přišla o Slepičku

VIDEO: Sparta přišla o Slepičku

Sparťanští fotbalisté dál pokračují v cestě za obhajobou v Poháru ČMFS. V dnešní domácí odvetě porazili druholigový HFK Olomouc 3:1 a postoupili do semifinále soutěže. Radost jim však kalí zranění kanonýra Miroslava Slepičky.


Elitní sparťanský útočník vystřídal v 63. minutě autora první branky Kuliče. Na hřišti setrval pouhých jedenáct minut, než ho trenér Bílek stáhnul kvůli zranění na lavičku. Podle prvních informací se jedná o natažení stehenního nebo hýžďového svalu. Zítra se podrobí lékařskému vyšetření, které určí, jak dlouho bude Spartě chybět.

Bílek absence neřeší 

K pěti hráčům základní sestavy letenského týmu, kteří jsou mimo hru, tak přibyl pravděpodobně další. Tyto absence přichází v nepříliš vhodnou dobu, kdy do konce ligy chybí odehrát pět zápasů. Bílek však věří, že Sparta tak široký kádr, aby se s tímto problém vypořádala.

Už v tuto chvíli myslí sparťanský kouč na ligový zápas s Mostem. Marek Kulič se po čase zase trefil, ale je otázkou zda gólově nahradí zraněné či distancované útočníky.

Fanoušky hra Sparty uspokojuje

Letenští fanoušci si jakékoliv komplikace nepřipouští a svoje fotbalové miláčky už vidí s ligovou a pohárovou trofejí na hlavou. Některým se sice herní projev Sparty nezamlouvá, ale důležitější je pro ně zisk bodů za vítězství i za hubené vítězství. Na toto téma jsme pro vás připravili anketu přímo ze stadionu na Letné.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události