Fotbal

Barca chce za Ronaldinha miliardu korun

Barca chce za Ronaldinha miliardu korun

Největší zájem o brazilského mága projevil milánský AC

Fotbalový velkoklub FC Barcelona je ochotna prodat brazilskou hvězdu Ronaldinha, ale minimálně za 40 milionů eur (asi jedna miliarda korun). V rozhovoru pro italský list La Gazzetta dello Sport to uvedl prezident katalánského týmu Joan Laporta s tím, že o dvojnásobného nejlepšího hráče světa dosud projevil největší zájem AC Milán.

Ronaldinho se s italským klubem už dohodl 

S jeho vedením se Ronaldinho údajně nedávno již dohodl na podmínkách, přestup však ztroskotal právě na požadavcích Barcelony. Zástupci AC nabízeli jako odstupné jen 20 milionů eur.
"Mohu jen říct, že Ronaldinho má vyšší cenu než 40 milionů eur," řekl Laporta. I když o brazilského záložníka stojí i některé anglické kluby, může se prý stát, že osmadvacetiletá hvězda zůstane i po nevydařené sezoně na Nou Campu. Za poslední rok odehrál Ronaldinho vinou zdravotních potíží v základní sestavě jen 13 ze 30 ligových zápasů a výrazně zaostával za svými výkony z minulých sezon. Nicméně brazilský reprezentant není poblémový hráč a odborníci za jeho poklesem formy vidí ztracenou motivaci.

Robert Karanikos, Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události