Motorsport

Kdo získá titul Formula Una?

Soutěž o nejpůvabnější dívku v seriálu Formule 1. Více podrobností zde ve videu.

Formule 1 je sport, o který se zajímají především muži, ale krásné ženy jsou odjakživa jeho nedílnou součástí. Red Bull se prostřednictvím soutěže Formula Una každý rok zasazuje právě o to, aby půvab něžného pohlaví z prostředí Formule 1 nevymizel.
Již čtvrtým rokem probíhá soutěž, díky které se na každou Grand Prix podívá deset vybraných dívek a jedna z nich na konci roku získá titul Formula Una. 

Letos se zapojí i česká kráska 

Původně byla soutěž koncipována pouze pro země, které hostí jednotlivé Velké ceny. Letošní rok je zlomový, poprvé mají šanci na zapojení do programu také krasavice ze zemí, které nejsou hostitelskými pro žádnou z Velkých cen. Na letošní Velké ceně v Monaku se tak poprvé bude moci ukázat světu Formule 1 také jedna zástupkyně České republiky a jedna dívka ze Slovenska. 

Pro koho je soutěž určena? 

Hledají se společenské, divoce půvabné, přitažlivé a nekonvenční dívky s vášní pro hlučná auta. Soutěž Formula Una je šancí pro mladé, inteligentní a šarmantní ženy a dívky, které se chtějí dostat do samého centra dění Formule 1 a svým vystupováním a grácií reprezentovat svoji zemi.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události