Motorsport

Bude Sébastien Loeb strašit děti?

Dvěma vysoce postaveným členům FIA se vůbec nelíbí zanedbaný vzhled mistra světa v rallye.

Surinder Thatti, předseda Konfederace afrických států v motosportu a Morrie Chandler, prezident komise Mistrovství světa v rallye, vůbec nejsou spokojeni s tím, jak Loeb pečuje o svůj vzhled.

"Loeb vypadá příšerně"

Vzrušenou diskuzi na téma Francouzova zevnějšku vyprovokoval svým dopisem Chandlerovi Thatti. „Nedávno jsem sledoval zpravodajství ze šampionátu v Mexiku. A musím reagovat. Sebastian Loeb vypadal příšerně,“ napsal funkcionář.

„Byl neoholený, měl jakýsi pomačkaný obličej a nejhorší byly jeho neupravené vlasy,“ pokračoval rozohněný Thatti.  „Nemyslím si, že je správné, když mu FIA dává tolik prostoru v televizi, kterou sledují miliony diváků. Navíc jsou mezi nimi i děti, kterým jejich hrdina nedělá vůbec pěkný příklad,“ dodal kritik ve věcech vkusu.

Bezmocný Chandler

Po přečtení jeho dopisu reagoval Chandler následovně. „Myslím, že někdo z jeho týmu by s ním měl promluvit. Sice si uvědomuji, že tito „zpustlíci“ svým vzhledem mohou někoho urážet. Ale jediné, co s tím můžu dělat je to, že ho kamery nebudou zabírat příliš zblízka,“ řekl bezradný Chandler

Vše je o nedbalé eleganci

Celou debatu obou parádníků smetl ze stolu Simon Long,  šéf společnosti, která zajišťuje televizní přenosy z mistrovství světa. „Nemyslím si, že by jeho vzhled něčemu vadil. Právě naopak. Myslím, že právě díky své nedbalé eleganci si získává tolik fanoušků po celém světě,“ uzavřel debatu.  

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události