Hokej

Fanoušci: Chceme Růžičku!

Fanoušci: Chceme Růžičku!

Jedinej, kdo to srovná. Stará škola. Dobrý nápad. To jsou názory Vás - čtenářů tn.cz!

Odborníci se přou, jestli Růžička ano, či ne. Naši čtenáři však mají jasno. Po dvou Hadamczikových neúspěšných sezónách chtějí vidět na reprezentační lavici trenéra Slavie.

Pro jsou i "antislávisté"

Pro jsou dokonce i odpůrci sešívaných: „Růžička je pro mne dobrá volba, i když nejsem Slávista , ale pro reprezentaci je to asi jedno z dobrých řešení,“ píše čtenář tn.cz.

Fanoušci si myslí, že dokáže hráče pořádně motivovat a vyhecovat: „Má přehled i autoritu," dočtete se v diskuzích. Také prý na hráče platí jeho charizma. Hadamczik podle čtenáře Pavla neuměl mluvit: „Tak jak mohl někoho hecnout k medaili?"

Sám to nezvládne

Naši čtenáři dokonce už vědí, koho by měl vzít „Růža“ do party: "Nemůže to táhnout sám, kde jsou Lener, Vůjtek, Martinec." A recept na brankáře? Ať se postará Holeček!


Fanoušci vzhlíží k Růžičkovi s nadějí na úspěch: „Konečně někdo, kdo to dotáhne dál než Hadamczik," píše uživatel „Assassin“. Podle jiného je u kouče Slavie zárukem úspěchu „Hlinkova škola“.

Nesouhlas se vždy najde


Úplně všichni ale Růžičku přece jen nechtějí.
„Růžička fůůůj. Raději trenér z Mladé Boleslavi, než tenhle zjev!!!" To je názor anonymního uživatele.


Čtenář s nickem „kwk“ by zase trenéra “někam poslal“. Prý není zas taková hvězda, aby si mohl diktovat podmínky. Budoucnost Růžičky vidí jednoznačně v klubu: „ Ať si zůstane v tý Slávii, vocas jeden!“

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události