Sport

Šebrle bude na olympiádu připraven

Český desetibojař po zranění zahájil trénink v Nymburku. Více na videu!

Roman Šebrle už vyléčil své zranění a trénuje a na olympiádu v Číně. V Pekingu bude jako jediný Čech obhajovat zlatou medaili. Současného světového rekordmana trápil zadní stehenní sval, který si zranil nejprve na halovém Mistrovství Evropy a vzápětí na soustředění v Africe. 


Během přípravy neriskuje 

Šebrle si tréninkovou zátěž  přidává postupně a zraněný sval nezatěžuje úplně na sto procent. To znamená, že neběhá sprinty a překážky si nechává až na pozdější dobu. Každopádně kladenský desetibojařský mítink v polovině června stihne. Bude to jeho jediný závod před olympiádou. Přesto věří,  že pokud všechno proběhne v pořádku a bude zdravý, mohl by z Pekingu přivézt svou třetí olympijskou medaili.

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.