Fotbal

Kadlec: Můžeme dojít daleko!

Experti národnímu mužstvu věří!

Postoupí naše reprezentace alspoň do čtvrtfinále? Fotbaloví experti tomu věří. Rosického sice považují za nenahraditelného, týmová spolupráce nám však prý pomůže.

Ofenzivní fotbal nečekejte!

Po odchodu hráčů jako Poborský, Nedvěd a Šmicer bude podle Františka Komňackého týmu chybět kreativita.“Ostatní ji, při vší úctě, tolik nemají," řekl na adresu současných hráčů jablonecký trenér. Pokud ale předvedou hráči kolektivní výkon, mohou slavit úspěch: „Dokázali to v Německu, dodává Komňacký.

Optimista Kadlec

Kapitán stříbrného týmu z Anglie 1996 je asi největším optimistou. “Důležité bude, aby se tým semkl v dobrou partu. Potom se může dostat hodně daleko," domnívá se bývalý reprezentant a dodává: “Trenér má k dispozici hodně hráčů, kteří zářili v evropských ligách.“

Panenka: Musí jezdit jako šrouby!

O hře národního týmu má jasnou představu mistr Evropy Antonín Panenka. “Všichni budou muset jezdit jako šrouby," podmiňuje úspěch autor legendárního „dloubáku“ z finálového penaltového rozstřelu v roce 1976. Má trochu obavy z obrany a sílu týmu vidí především v ofenzívě: „Máme hráče, kteří vědí, co v rozhodující chvíli s míčem udělat,“ dodává fotbalový internacionál.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události