Fotbal

Korutany: Čech dorazí v pátek večer

Tým zatím trénuje kombinace, běhá v terénu a řeší trable Matějovského. Podívejte se na video uvnitř článku!

Dopingoví komisaři už dali pokoj, a tak se mohl tým stoprocentně soustředit na trénink. Karel Brückner naordinoval hráčům procvičování kombinace ve stísněném prostoru a také výběh do terénu v okolí. "Byl to trénink rychlých nohou, frekvenční pružnosti a rychlého myšlení," popsal kouč svůj záměr.


Brückner si zahrál na Collinu

Z hráčů se také trochu vystřelil. Během tréninkového zápasu si zahrál na Collinu a pískl dvě sporné penalty.“Udělal jsem to schválně“, řekl kouč a dodal: “Hráči se musí cvičit i mentálně.“

Ztratí se hráči v terénu?

Výběh do terénu dostali na starosti Jaroslav Šilhavý a Petr Rada. Ze slov Karla Brücknera vyplývá, že hlavním úkolem bude neztratit se: „Kdysi v Seefeldu jsme doběhli až do Německa, a to, prosím, bez pasů," připomněl trenér událost z předchozího soustředění v Tyrolsku.Kdy dorazí zbytek týmu?

Smutný hrdina finále LM přijede do Rakouska v pátek večer. Libora Sionka a Zdeňka Pospěcha kodaňský klub předčasně neuvolnil, a tak dorazí až v pondělí.

Komplikace Matějovského

Drobná komplikace potkala Marka Matějovského. Má potíže s přitahovačem břišního svalu. Do parády si ho vzal fyzioterapeut Pavel a záložníkova příprava ohrožena není. Při neúčasti Tomáše Rosického by měl být právě on motorem týmu.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události