Fotbal

Před tréninkem fotbalistů zkolaboval šéf ochranky!

Hráči na úvod v Seefeldu pilovali taktiku

Nezvyklý důvod málem zpozdil první trénink českých fotbalistů v rakouském Seefeldu, kde se od dnešního dne chystají na vstup do mistrovství Evropy. Ještě před příjezdem mužstva do tréninkového areálu totiž zkolaboval šéf ochranky a hřiště se na půl hodiny stalo bojem o jeho život. Do areálu se přiřítila záchranka a zamířila přímo k lavičkám vedle hřiště, kde kolegové právě křísili šéfa místní bezpečnostní služby, který zkolaboval. 

Rekordní šestatřicetihodinová služba 

"Má za sebou údajně 36 hodin nepřetržité služby," informoval novináře mluvčí českého mužstva Lukáš Tuček. Kvůli podezření na silný infarkt dokonce byla povolána záchranná letecká služba z nedalekého Innsbrucku. Po půlhodinové resuscitaci, které byli v závěru přítomni i lékaři českého mužstva, zdravotníci opouštěli areál s nosítky a úsměvy na rtech. "Šlo o silný infarkt. Záchrana života byla úspěšná, nyní ho převážejí do nemocnice," uvedl technický vedoucí výpravy Jaroslav Dudl. 

Fanoušsci sledovali trénink z povzdálí 


Teprve když se začal ve víru prachu vrtulník zvedat mezi alpské velikány, vyběhli na krásně upravený trávník a definitivně zahájili svůj pobyt v Rakousku. Ten by si nejraději co nejvíce protáhli, což by znamenalo, že byli na Euru úspěšní. Trenér Brückner naordinoval svým svěřencům pilování taktiky. Jejich dnešní trénink byl sice uzavřen před fanoušky, ale několik z nich se posadilo na okolní kopečky a první přípravu českých reprezentantů si nenechalo ujít.

rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události