Fotbal

EURO: Zranění a kolapsy

EURO: Zranění a kolapsy

Video se zraněním Cannavara!

Zdá se, že týmy by snad ani před vypuknutím mistrovství Evropy neměly trénovat. Přávě při přípravě totiž ztácí své klíčové hráče!


Itálie – Fabio Cannavara

Zatím posledním smolařem je italský obránce Fabio Cannavara. Hned při prvním tréninku si přetrhl vazy na levém kotníku. Srazil se se spoluhráčem a hřiště opustil na nosítkách. Definitivní stop mu vystavili lékaři ve Vídni. Pro úřadující mistry světa je to citelná ztráta. Cannavara je držitel Zlatého míče pro rok 2006. Trenér Robert Donadoni povolal do mužstva obránce Fiorentiny Alessandra Gamberiniho.

Francie – Patric Viera

Problémy má kapitán dalšího favorita mistrovství, týmu Francie. Patric Viera nehrál v minulém týdnu ani jeden z přípravných zápasů, když v minulém týdnu odkulhal z tréninku. Francouzi se tak obávají, že nebude moc hrát, a tak povolali zpět do týmu záložníka Mathieua Flaminiho.

Nizozemí – Ryan Babel

Bez útočníka Liverpoolu Ryana Babela se bude muset obejít Nizozemí. Jednadvacetiletý hráč si na tréninku vážně poranil kotník a na šampionát musí zapomenout. Náhradníka dosud trenér Marco van Basten neoznámil.

Portugalsko – Ronaldo

První trénink se nevyvedl ani hvězdě Portugalska. Nebylo sice znát, že se zranil, z tréninku ale odcházel se zaledovaným pravým kotníkem.Útočník Manchesteru United nekulhal a ani nevypadal, že ho noha bolí. Portugalský tým ale k jeho zdravotnímu stavu nevydal žádné prohlášení.

Švýcarsko – kolaps manželky

Nepříjemnosti nepotkávají jen hráče. Kouč Švýcarska Jakob Kun zmeškal sraz reprezentace, protože jeho manželka Alice skončila v nemocnici s epileptickým záchvatem. K týmu se trenér prvních soupeřů českého týmu připojí v úterý

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události