Fotbal

Bude Spalletti trénovat Chelsea?

Hughes jde do Manchesteru, Ancelotti odmítl. Zláká Abramovich Spallettiho z AS Řím?

Post lodivoda Chelsea, který osiří po odchodu Avrama Granta, je asi zakletý. Jak jinak si vysvětlit odmítavý postoj oslovených trenérů.  Abramovichovi řekl "NE" nejprve Mark Hughes, který zběhnul k Manchester City a podepsal tam tříletou smlouvu.

AC Milán - Ancelottiho srdeční záležitost

Nepříjemnou novinkou pro majitele klubu Romana Abramoviche je, že k Blues se nechce ani Carlovi Ancelottimu. Ten nakonec neopustí svoji lásku AC Milán, se kterou už „chodí“ více než 20 let. Italovo pouto s rudočernou kráskou musí být hodně silné.


Nenechal se totiž zlákat ani tříletým kontraktem ve výši 18 milionů liber. „Na 150 % zůstávám v AC Milán,“ komentoval přestupové spekulace Ancelotti. „Strávil v AC Milán velmi šťastné a úspěšné roky, v tuto chvíli už to není o penězích,“ řekl k Abramovičově luxusní návnadě zdroj z blízkého Ancelottiho okolí. Ačkoliv se na začátku týdne zdálo, že ho bohatý Rus uloví, tak teď je tedy všechno jinak. 

Abramovich má z čeho vybírat

Bohatému vládci Chelsea tak nezbývá nic jiného, než se ohlížet po někom jiném. Z trenérů, které by rád viděl na lavičce Chelsea mu zbyli Roberto Mancini, Frank Rijkaard a Felipe Scolari. Získat jednoho z nich by nemuselo být tak složité jako v případě Ancelottiho. Mancini odešel z Interu Milán, Rijkaard opustil FC Barcelonu a v případě Scolariho se dá předpokládat, že po evropském šampionátu opustí s klidem u portugalské reprezentace.

Nový muž na scéně - Luciano Spalletti

Na scénu však v tuto chvíli vstoupil nový kandidát, Luciano Spalletti.  Podle posledních informací je nejžhavějším kandidátem právě nejlepší italský trenér roku 2006. To by však znamenalo, že by ho Abramovich musel „přebrat“ římskému AS, kde Spalletti působí od roku 2005. Jednou už však byl ruský "svůdník" neuspěšný...

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události