Fotbal

Blatter zachraňuje Ronalda

Prezident FIFA Sepp Blatter je na straně Cristiana Ronalda, který chce odejít z Manchesteru do Realu.

Nekonečný příběh o princi Ronaldovi, který je vězněn ve Fergussonově hradu, pokračuje. Do role zachránce, který mu má pomoci zrušit smlouvu s ďáblem, resp. Rudými ďábly, se pasoval prezident FIFA Sepp Blatter.

Tonoucí se stébla chytá

Nejvyšší muž světového fotbalu ve čtvrtek prohlásil, že by hráčům mělo být umožněno hrát tam, kde chtějí. Portugalský útočník na Blatterovo prohlášení reagoval v rozhovoru pro britskou televizi TVI. "Všichni víte, co jsem řekl, co chci a co bych si přál. Absolutně souhlasím s prezidentem FIFA," řekla portugalská hvězda.


"V tuto chvíli neexistuje mezi mnou a Realem žádná dohoda. Teď mi nezbývá nic jiného než čekat, v jakém klubu začnu novou sezónu, " řekl Ronaldo, který se zotavuje z operace kotníku.

Moderní otrokářství

Blatter svým kontroverzním prohlášením přirovnávajícím politiku fotbalových kontraktů k modernímu otrokářství pořádně naštval zástupce Manchesteru. "Všichni naši hráči s námi podepisují smlouvy po velmi otevřeném a férovém vyjednávání," reagoval Manchester v oficiálním prohlášení.


"Paradoxní na tom je, že mnoho z nich podepisuje kontrakty na základě rady agenta FIFA," dodali rozlícení zástupci Manchesteru.

Chybí Ronaldovi motivace hrát za Manchester?

Ronaldo, který v loňské sezoně nastřílel v dresu Manchesteru 42 branek, získal titul v Premier League i v Lize mistrů, má s Rudými ďábly smlouvu až do roku 2012. Představitelé Manchesteru se několikrát nechali slyšet, že Portugalec rozhodně není na prodej.

Začátek nové sezony nestihne

Portugalský fotbalový záložník Cristiano Ronaldo bude po nedávné operaci nohy chybět na hřišti možná až tři měsíce. Tuto informaci přinesla britská stanice BBC s tím, že se původně předpokládala šestitýdenní doba rekonvalescence. Ronaldo tak stoprocentně nestihne začátek nové sezony. Portugalec utrpěl zranění už v dubnu během přípravy s národním týmem. Hrál často přes bolest a pod injekcemi. Manchesteru United pomohl v uplynulé sezoně dvaačtyřiceti góly k titulu v anglické lize a k vítězství v Lize mistrů. po Euru se podrobil operaci.

jvl, rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události