Volejbal

Co byste neměli přehlédnout

Nejnovější

Krátká zpráva

Velký úspěch. České volejbalistky si zahrají finále Evropské ligy

České volejbalové reprezentantky pokračují v parádní jízdě letošním ročníkem zlaté Evropské ligy. Poté, co porazily v nervydrásajícím duelu na domácí půdě Rumunsko 3:2 na sety, se představí ve finále soutěže. V něm v neděli narazí na Francii, nebo Chorvatsko. Mají tak velkou šanci zopakovat triumf z roku 2019.

Krátká zpráva

Volejbalisté a volejbalistky v Evropské lize válí, oba týmy vedou své skupiny

Čeští volejbaloví reprezentanti porazili v dalším zápase Zlaté Evropské ligy Lotyšsko 3:0 a vedou se třemi vítězstvími skupinu C. Ženský národní tým za sebou sice má jen dvě utkání, obě však také vyhrál. Naposledy porazil Slovensko 3:1 na sety a rovněž vévodí své skupině.

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Volejbal: Lvi v prvním finalovém zápase porazili favorita

Česká volejbalová liga se nachýlila do finále a hned první vzájemný zápas série přinesl pořádné drama. Překvapení play-off, Lvi Praha, v pětisetovém utkání dokázali porazit první tým základní části Karlovarsko. Rozhodovalo se v tie-breaku, který Lvi ovládli 16:14 a vedou 1:0 na zápasy. Karlovarsko – Lvi Praha 2:3 (25:19, 22:25, 25:21, 17:25, 14:16).

Krátká zpráva

Rusko nakonec přišlo o pořádání MS ve volejbale

Světová volejbalová federace nejprve trvala na pořádání mužského mistrovství světa v deseti ruských městech i pár dní po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu, ale v úterý už otočila a v oficiálním prohlášení oznámila, že se šampionát z Ruska přesouvá. Nová pořadatelská země zatím není známá.