Beachvolejbal

Co byste neměli přehlédnout

Nejnovější

Krátká zpráva

Perušič a Schweiner porazili Rakušany, na ME budou hrát o cenné kovy

Čeští beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner zapsali na mistrovství Evropy v Mnichově další vítězství. Ve čtvrtfinále si ve dvou setech poradili s rakouskou dvojicí ve složení Julian Hörl a Alexander Horst a postoupili do semifinále. V něm český pár čeká další rakouská dvojice – Robin Seidl s Philippem Wallerem.

Krátká zpráva

Beachvolejbalisté Perušič a Schweiner porazili Poláky a jsou ve čtvrtfinále ME

Český beachvolejbalový pár ve složení Ondřej Perušič a David Schweiner postoupil na mistrovství Evropy do čtvrtfinále. Češi si účast v další fázi turnaje zajistili vítězstvím nad Poláky, které porazili 2:1 na sety. V příštím utkání narazí na Rakušany J. Hörla a A. Horsta.

Krátká zpráva

Beachvolejbalisté Perušič a Schweiner na ME znovu vyhráli a čeká je osmifinále

Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner porazili ve skupinové fázi na mistrovství Evropy v Mnichově i francouzský pár Krou-Aye a postoupili jako vítězové skupiny D rovnou do osmifinále. Na Francouze vyzráli ve třech setech a triumfovali 2:1. Druhý český pár Šépka-Semerád naopak prohrál.

Krátká zpráva

Čeští beachvolejbalisté se na úvod ME natrápili, nakonec slaví výhru

Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner vstoupili do skupinové fáze mistrovství Evropy v německém Mnichově vítězstvím. V zápase proti domácím Němcům se ale hodně natrápili. Češi sice ovládli první set, soupeř pak však srovnal a o vítěz rozhodoval tiebreak. V něm český pár zvítězil 15:9 a raduje se z prvního triumfu.

Krátká zpráva

Zase to nevyšlo, Perušič a Schweiner v Gstaadu padli ve finále

Čeští beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner na titul ve švýcarském Gstaadu nedosáhli. Ve finále turnaje podlehli bratrancům Grimaltovým 0:2.