MOL Cup

Co byste neměli přehlédnout

Nejnovější

Po dlouhém dramatu v MOL Cupu postupuje Olomouc

Osmifinálový duel fotbalového MOL Cupu mezi Českými Budějovicemi a Olomoucí nabídl dlouhé drama. V základní části skórovali domácí Brandner a hostující Růsek. V prodloužení gól nepadl, takže rozhodl penaltový rozstřel. I v něm to bylo dlouho vyrovnané drama a o výhře hostující Sigmy rozhodl až v osmé sérii Breite. Olomouc se po výhře 2:1 stala předposledním čtvrtfinalistou, ten poslední vzejde ze souboje Slavie se Zlínem.

Bohemka v MOL Cupu postoupila dál, rozhodl gól z penalty

Fotbalisté Bohemians si v osmifinálovém zápase proti druholigové Jihlavě zajistili postup. Vysočina dokázala "klokany" pořádně potrápit a mohla žehrat jen na vlastní disciplínu. Vršovičtí totiž kopali dvě penalty. Jednu z nich v 55. minutě proměnil Roman Květ a účastník Fortuna ligy se tak radoval z těsného triumfu 1:0.

Zlín v MOL Cupu jde dál až po prodloužení

Fotbalisté Zlína se nečekaně trápili v domácím poháru na hřišti Vyškova. Vydřít postup se jim podařilo až v prodloužení po gólu Vraštila, který upravil na konečných 2:1.

V MOL Cupu postupují Budějovice a Varnsdorf

Trochu překvapivě se fotbalisté Brna loučí s MOL Cupem už ve čtvrtém kole. Nestačili na Varnsdorf, kterému podlehli 2:4 po prodloužení. Z postupu se naopak radují České Budějovice, které porazily Duklu Praha 3:1.