Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Agresora naložili policisté do auta a putoval na záchytku
aktualizováno 21.03.
výtržnost v Praze

Opilec napadl řidiče autobusu, kterému vadil alkohol ve voze

Opilý mladý muž napadl a zranil ve středu v noci řidiče autobusu pražské hromadné dopravy. Šoférovi vadilo, že si rozjařený cestující se svým kumpánem přinesl alkohol a hodlali pokračovat v popíjení uvnitř vozu.

Opilá dívka - ilustarční foto
20.03.
Zrádný alkohol

V přerovské herně našli silně opilou dívku. Je jí teprve 10 let

Na opilé mladistvé jsou už policisté a strážníci poměrně zvyklí, přesto ty přerovské jejich pondělní zásah musel pořádně překvapit. Byli voláni do herny, kde obsluha objevila opilou dívku. Strážníci zjistili, že dívce je pouhých 10 let!

Pití alkoholu na Mallorce
18.03.
Pokuty až 80 tisíc!

Trpělivost s turisty došla. Oblíbená destinace zavádí přísná pravidla

Místním úřadům na španělské Mallorce došla trpělivost s turisty, kteří každoročně jezdí na ostrov pořádat bujaré večírky. V centru hlavního města, ale i na dalších místech, už nově nebudou moci konzumovat alkohol. Za porušení budou hrozit přísné pokuty, v přepočtu až téměř 80 tisíc korun.

Prásk.tv píše:

Jiří Krampol a Hana Krampolová
čtěte o tématu alkohol na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Policejní honička
aktualizováno 15.03.
Šílená honička

Muž zběsile ujížděl policii nočním Hradcem. Bál se své maminky

Nehodou skončila policejní honička v Hradci Králové. Před policisty tam ujížděl zdrogovaný řidič. Navíc měl zákaz řízení. Své auto nezvládl a naboural. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Pivo na Islandu
12.03.

Konec prohibice! Na Islandu oslavili pivní revoluci

Islanďané stejně jako my slaví letos významné výročí. Namísto sametové revoluce, se ale na ostrově elfů vzpomíná na revoluci pivní.

Tara Hammersley a Jack Messer
10.03.
Spontánní dovolená

Kamarádi se opili v baru, probrali se v letadle! Netušili, kam míří

Dvojice kamarádů se v baru opila tak, že se probudila v úplně jiném městě. A nejen to - v úplně jiné zemi! Narychlo koupili letenky z Gatwicku a probudili se v Barceloně. Nakonec z toho prý byla hezká dovolená.

Plačící holčička
aktualizováno 07.03.
Krkavčí matka z Moravy

Matka se v opilosti chtěla zbavit dítěte! Nabízela ho strážníkům

Opravdu nečekaný "dárek" dostala v pondělí pozdě večer hlídka přerovských strážníků. Když kontrolovala opilou matku s malým dítětem, žena jim náhle začala dcerku nabízet se slovy, že ji nechce.

Alkohol na vodě
aktualizováno 06.03.
Jen pro vůdce plavidel

Zákaz alkoholu na vodě se ruší! Poslanci stanovili tento limit

Vodáci by mohli plout po některých úsecích řek a vod s alkoholem v krvi bez hrozby pokuty. Pouze pro vůdce malých plavidel bez vlastního pohonu, která nepodléhají evidenci, má platit zákonem stanovený limit 0,5 promile alkoholu v krvi.

Keith Flint, Mayumi Kai
05.03.
Možná v tom byly i drogy!

Rozchod a prodej domu: Zpěváka Prodigy dohnaly k smrti deprese!

Legenda elektronické hudby Keith Flint (†49) mohla před smrtí opět propadnout drogám a depresím. Před několika dny měl totiž nabídnout k prodeji svůj dům v Essexu, nedávno ho navíc opustila jeho manželka Mayumi Kai, která ho prý před drogami zachránila.

Keith Flint
aktualizováno 04.03.
Trápily ho i deprese

Keith z Prodigy: Drogy, alkohol, vydírání a nakonec sebevražda!

Frontman kapely The Prodigy, průkopníků na poli elektronické hudby, za svůj život bojoval s několika démony. Pral se především se závislostí na drogách a alkoholu, nevyhnula se mu ale ani deprese. Hlavně na přelomu tisíciletí se proto objevoval v titulcích bulvárních médií, veřejně si na něj ale posvítilo i hnutí Anonymous.