Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opalování
16.03.
Skoro vyprodáno

Češi na Velikonoce nechtějí sedět doma, zájezdy jdou na dračku!

Velikonoce jsou sice až za více než měsíc, cestovní kanceláře ale už teď hlásí během těchto svátků skoro vyprodané zájezdy. Zájem je o pobyty u moře, na horách, ale také o poznávání velikonočních tradic v zahraničí. Podle ekonomů je navíc zajem Čechů o cestování největší za posledních dvacet let.

Boeing Smartwings
aktualizováno 15.03.
cestovní kanceláře

Lidé se bojí o svou dovolenou. Dotkne se zákaz boeingů zájezdů?

S omezením provozu letadel vyvstává otázka, jak to bude se zájezdy, které už lidé mají zaplacené. Cestovní kanceláře se vesměs shodují na tom, že jejich klienti nemusí mít obavy - jejich dovolené by se zákaz Boeingů 737 MAX neměl nijak dotknout. Připouští sice změny letů, o těch se ale lidé včas dozvědí.

Kapavka na Ibize
13.03.
Nemoc z Ibizy

Evropu straší nová super-kapavka! Šíří se z dovolenkového ráje

Nový kmen kapavky resistentní na běžnou léčbu dělá vrásky lékařům. Britské ministerstvo zdravotnictví v úterý potvrdilo, že se nemocí nakazily dvě ženy. Původ vystopovali lékaři na španělský ostrov Ibiza.

Prásk.tv píše:

Lucie Gelemová a Felix Slováček
čtěte o tématu dovolená na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Dovolená u moře
07.03.
Turistická sezóna

Vyzrajte na drahé letenky! Rady, jak při letním cestování ušetřit

Máte již vybranou letní dovolenou, ale cena letenek by vám značně seřízla rozpočet? Při nákupu s rozmyslem se dají ušetřit pořádné peníze. Přinášíme vám několik rad, jak na to.

Opalování
06.03.
Odlety už na jaře

Češi létají za teplem stále dřív, nečekají na letní prázdniny

Ještě nedávno Češi do některých destinací létali víceméně výhradně o letních prázdninách. To se ale v posledních letech mění, spousta cestovatelů vyráží na dovolené stále dřív - například už v půlce května.

Vanilková zmrzlina
21.02.
Tragédie ve Španělsku

Hororová dovolená: Dívka si dala zmrzlinu, domů se už nevrátí!

Dovolená na španělském Slunečném pobřeží se pro rodinu z Británie změnila o víkendu z pohádky v noční můru poté, co si devítiletá dívenka dala zmrzlinu. Po alergické reakci musela do nemocnice, kde jí bohužel ani lékaři nedokázali pomoct.

Duny a Ocoa - 1
21.02.
exkluzivní dovolená

Dominikánská republika tak, jak ji neznáte! Skrývá různá tajemství

Cílem většiny turistů mířících do Dominikánské republiky jsou především nejkrásnější pláže světa a luxusní all inclusive resorty. Je tu ale spousta dalších půvabných míst, které byste v této zemi možná ani nečekali. Věděli jste například, že se v zemi pěstuje i vinná réva? Nebo že se můžete vydat prozkoumat pouštní duny? Tak neleňte a naplánujte si dovolenou plnou zážitků!

Romantika - 3
20.02.
Dominikánská republika

Zažijte svatbu svých snů! Za romantikou do exotiky

Láká vás říct si své ano například na písečné pláži pod kokosovými palmami? Věřte, že Dominikánská republika je pro váš speciální den tím nejideálnějším místem. Pokud ještě na svatbu nepomýšlíte, nevadí, vyjeďte se svou milovanou polovičkou zažít nezapomenutelnou romantickou dovolenou kdykoliv jen chcete.

puerto plata
18.02.

Prozkoumejte nejstarší město Nového světa!

Máte rádi dovolené, na kterých se dozvíte také něco o historii a dřívější kultuře země? V tom případě si Dominikánskou republiku přímo zamilujete. Navštívit byste měli zejména města Santo Domingo a Puerto Plata, pochlubit se můžou nejenom zachovalými viktoriánskými a koloniálními památkami, ale také celou řadou muzeí a také kulturních akcí.

pico duarte 1
17.02.
Cestujeme za teplem

Vzhůru na vrchol Karibiku! Zdolejte Pico Duarte

Dominikánská republika je snovou destinací jak pro plážové povaleče, tak pro aktivní sportovce. Na své si tu přijdou i milovníci horských túr. Odhodlejte se a překonejte své limity při několikadenním výšlapu na nejvyšší vrchol Karibiku Pico Duarte. Věřte, že na tenhle zážitek budete ještě dlouho po návratu z dovolené vzpomínat!