Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2256665
14.03.
VIDEO ničivý vítr

Německem se prohnalo obří tornádo! Zpustošilo půlku města

Obří tornádo se ve středu prohnalo německým městem Roetgen v Severním Porýní-Vestfálsku. Ačkoliv trvalo poměrně krátce, stihlo malé městečko pořádně zpustošit. Větrná smršť poničila zhruba třicet domů a zranila pět lidí. Ve čtvrtek by měla Německo zasáhnout další bouře.

Fanoušci
aktualizováno 10.03.
sparta vs. plzeň

Policie ukázala video, jak světlice zranila divačku! Muži hrozí 10 let

Na stadionu Sparty při zápase s Plzní vypukly za stavu 3:0 pro domácí výrazné nepokoje. Fanoušci Plzně začali ze svého sektoru házet světlice a jedna z nich zranila divačku. Policie nyní zveřejnila video celého incidentu.

Brazilský prezidentský kandidát Jair Bolsonaro
07.03.
jihoamerický trump

Močení na hlavu, prsty v zadnici: Prezident ukázal nechutné video

Lidé začali na sociálních sítích kritizovat brazilského prezidenta Jaira Bolsonara za zveřejnění videa, ve kterém tři tanečníci předvádějí sexuální akty během karnevalu. Prezident se brání tím, že chtěl pouze poukázat na to, jak se lidé chovají.

Prásk.tv píše:

Ufo
čtěte o tématu video na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Tary
06.03.
upřímná zpověď

Všechno bylo jinak, tvrdí Tary a ukázal celé video! Chlapce lituje

Oblíbený youtuber Tary čelí už několik dní útokům na sociálních sítích kvůli tomu, že měl urazit malého chlapce. Podle něho však nic takového neudělal, což by mělo dokázat i celé video, ve kterém s chlapcem mluví. V něm i vysvětluje, že si dělal jen srandu a také to, proč je jeho oblečení dražší.

Tary
aktualizováno 05.03.
idol dětí

Oblíbený youtuber šokoval svého fanouška: "Máš málo peněz!"

Slavný youtuber Tary se stal terčem posměchů na sociálních sítích. Před pár dny bylo totiž zveřejněné video, na kterém uráží malého chlapce, že má málo peněz. Okamžitě se rozjela velká debata, do které se zapojil také rapper Johny Machette. Podle něho se Tary nechová normálně.

Souboj medvěda a divočáka
aktualizováno 27.02.
jednou za život

Unikátní video z Česka! Muž natočil souboj medvěda a kance

Tohle se jen tak nevidí. Panu Veličkovi se naskytl úchvatný pohled, kterého se v českých lesích nedočká skoro nikdo. V honitbě narazil na medvěda, který zrovna zápasil s divočákem. Člen myslivecké stráže nezpanikařil a navíc smrtelný souboj natočil na video!

Kůň v ZH Písek
22.02.
chovatel bude potrestán

Lidé zuří kvůli tvrdé výchově koně v Písku. Zvíře mělo tlamu od krve!

Rozhořčení na sociální sítích způsobilo video z hřebčince v Písku. Je na něm vidět výcvik jednoho z koní, ke kterému se cvičitel chová dost tvrdě. Hřebci měl také údajně způsobit zranění na tlamě.

Rys v Čechách
aktualizováno 16.02.
Šelmy v Česku

Unikátní záběry rysů s mláďaty! "O tom se mi nesnilo," říká autor

Pozorovatel šelem pan Vladimír Čech zachytil na Šumavě na svůj mobilní telefon samici rysa ostrovida se dvěma mláďaty. Podobně unikátní záběry natočil i motorista v německém pohoří Harc, kde zaznamenal skupinu hned pěti rysů.

Úplatek ilustrační
aktualizováno 16.02.
Incident na D1

Policistu, který vzal úplatek od Poláka, obvinili. Poznali ho z videa

GIBS obvinila moravskoslezského policistu, který měl na dálnici D1 od polského řidiče přebrat pokutu bez vypsání bločku. Muž si vše natočil na video, které pomohlo policistu identifikovat. Ten nebyl na záběrech vidět, dal se ale poznat po hlase.

Na Britských ostrovech zuří bouře Eric
aktualizováno 09.02.
VIDEO bouře v británii

Děsivé video! Vichřice strhla kočár s dítětem přímo před jedoucí auto

Na Britských ostrovech řádí od středeční noci bouře Eric, která s sebou přinesla vichřici a vydatné deště. O síle větru se přesvědčil i otec holčičky, když na chvilku nedával pozor na kočár. Vichřice ho i s dítětem strhla do silnice přímo před rozjíždějící se auto!