APLIKACE TN.CZ
Živé vstupy a rozhovory

Další ohnisko ptačí chřipky. Drůbež ve Sklené se musí zlikvidovat

Živé vstupy a rozhovory

Ve Sklené v Pardubickém kraji se objevilo nové ohnisko ptačí chřipky. První úhyny byly zjištěné ve čtvrtek a drůbež bude nutné zlikvidovat pomocí oxidu uhličitého. Ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL) důrazně doporučil, aby slepice v českých chovech nebyly pouštěny ven.

#Evropská tvorba

Další epizody

Nejnovější videa