FOTOGRAFIE. Nehoda zkomplikovala odpolední provoz v Praze. Mezi magistrálou a Jižní spojkou se převrátila dodávka.
Červený ford jel po magistrále směrem od centra Prahy. Na nájezdu na Jižní spojku ale dostal v zatáčce smyk, narazil do svodidel a převrátil se na bok.
Havarovaný vůz zůstal ležet v přiapojovacím pruhu na Jižní spojku. I přesto se za nehodou vytvořila asi 500 metrů dlouhá kolona.
Dva dělníci, kteří v tranzitu jeli, vyvázli z karambolu bez zranění. Z auta ale vytekla nafta, kterou museli zlikvidovat hasiči.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz