APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Traktor dostal smyk, převálcoval řidiče

Hasiči a zdravotníci museli pomoci muži, jehož traktor dostal smyk a řítil se ze svahu - během pádu převálcoval řidiče.

Při svážení dřeva v lese u obce Zubří na Zlínsku se traktor dostal do smyku, převrátil se a začal se kutálet ze svahu. Po kotrmelci se vozidlo zastavilo až o několik stromů a zůstalo na kolech. Při havárii vypadl řidič ze sedadla a valící se traktor ho vážně zranil.


V pátek kolem deváté hodiny dorazili muži na pomoc zdravotníci, kteří ho začali ošetřovat, popisuje server katastrofy.com. Zásah byl ale komplikovaný, k nehodě totiž došlo v lese ve svahu a hasiči a zdravotníci museli auta odstavit několik set metrů od místa nehody. Dál museli pokračovat pěšky.


Čtyřicetiletý řidič traktoru během zásahu se zdravotníky komunikoval a byl při vědomí, musel ale být uložen do vakuového lůžka a z místa nehody ho k sanitce odnesli hasiči. Mužovo zranění vyhodnotili zdravotníci jako vážné.


Případ prošetřuje policie. Podle dosavadních informací řidič s traktorem dostal smyk, Zetor se převrátil a začal se kutálet ze svahu. Přitom řidič vypadl ze sedačky a stroj se přes něj převalil.

kap, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz