Džíp společnosti ČEZ narazil čelně do linkového autobusu. Oba řidiči jsou vážně zranění. Silnice není průjezdná.
V pátek 10. října krátce po desáté hodině došlo na silnici z Chocně do Vysokého Mýta na Orlickoústecku k neštěstí. Džíp společnosti ČEZ zde narazil čelně do linkového autobusu.
Podle svědků jel džíp nepřiměřeně rychle a nezvládl zatáčku. V zatáčce se dostal do čelního střetu s autobusem, který se mu snažil vyhnout.
Na střeše džípu byl navíc umístěn žebřík, který se při nárazu uvolnil a uhodil řidiče autobusu do hlavy. Ten je kvůli tomu v kritickém stavu.
V džípu seděl jediný pasažér. Utrpěl otevřené zlomeniny obou nohou. V autobuse jeli další čtyři lidé, kteří vyvázli bez zranění. Silnice z Vysokého Mýta do Chocně je neprůjezdná. Na obou vozech je škoda milion korun.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz