APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

V Plzni se srazil trolejbus s kamionem. Pět zraněných

V Domažlické ulici v Plzni se srazil trolejbus s kamionem.

K nehodě došlo v 11:43 hodin před železničním přejezdem na Domažlické ulici v Plzni ve směru na Domažlice.


"Čtyřiapadesátiletý řidič trolejbusu vyjížděl ze zastávky na Domažlické ulici směrem z centra města a vjel až do protisměru, kde se střetl s devětatřicetiletým řidičem nákladního vozidla," uvedla mluvčí plzeňské policejní správy Michaela Altmannová.


Hasiči na místě odpojili trolejbus od trolejí a ulici posypaly sorbentem, protože kamion měl proraženou nádrž s naftou, která vytekla na vozovku.


Tři lidi záchranáři ošetřili na místě, dva skončili v nemocnici. Šlo o lehce zraněného řidiče trolejbusu a cestujícího ze zadní části vozu. Jeden muž měl šrámy na hlavě, druhý měl poraněnou nohu. "Muže jsme převezli na chirurgii do nemocnice v Plzni - Lochotíně," informovala mluvčí záchranky Plzeňského kraje Lenka Ptáčková.


Policisté u řidiče trolejbusu nenaměřili alkohol. Škoda byla předběžně vyčíslena na 400 tisíc korun. Domažlická ulice byla zprůjezdněna krátce po 14. hodině.

hav s přispěním Romany Vébrové, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz