APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na první jarní den je vstup do Botanické zahrady zdarma

Oslavte první jarní den v Botanické zahradě v Troji, 21.3. bude vstup zdarma!


 

21. března lidé po celém světě slaví příchod jara. Kdy jindy zavítat do botanické zahrady než v tento den. Botanická zahrada Praha v Troji si toto datum vybrala symbolicky a připravila pro všechny návštěvníky velký dárek. Pro všechny návštěvníky bude vstup zdarma nejen do venkovních expozic, ale i dovnitř, tedy i do skleníku Fata Morgana a výstavních prostor. Nenechte si proto ujít tuto výjimečnou příležitost.
 

Milovníci přírody, rodiny s dětmi, zamilované páry, či návštěvníci, kteří ještě v Botanické zahradě nikdy nebyli, mohou strávit příjemnou sobotu mezi vzácnými druhy rostlin a stromů. Dalším zpestřením je také návštěva právě probíhající výstavy historického zahradnického nářadí, kde jsou k vidění různé typy květináčů a pěstebních nádob, nádoby na zalévání, různé vozíky určené na přepravu zahradnických výpěstků a materiálů a jiné zajímavosti.

Až do konce března jsou venkovní expozice plné rozkvetlých drobných cibulovin, slivoní a magnólií. A ani ve skleníku Fata Morgana nemusíte platit vstupné. Dovedete si představit lepší oslavu jara?


Botanická zahrada Praha v Tróji
21.března 2009, 9 – 17 hodin
www.botanicka.cz

tn.cz /kar

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz