APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Zloději ujížděli před policií. Vjeli autem do podchodu

Zloději ujížděli před policií. Vjeli autem do podchodu
Zdroj: Mediafax / tn.cz

Policisté v pondělí večer pronásledovali dvoučlennou posádku kradeného auta. Zloději s ním vjeli do podchodu a z místa utekli.

Honička se strhla krátce po 19. hodině. Policejní hlídka  chtěla zkontrolovat vůz, protože měla podezření, že je kradený. 
 
Dvoučlenná posádka začala před hlídkou ujíždět po Podolském nábřeží. Pronásledování skončilo až v podchodu v Koubkově ulici v Praze 2.

Řidič vjel do podchodu přes park. Na konci podchodu ale byly schody a auto tak nemohlo jet dál. Muži proto z auta vyskočili a dali se na útěk.

"Jednoho z mužů se už podařilo zadržet, druhý je podle posledních informací stále na útěku," řekla krátce po 20. hodině mluvčí pražských policistů Iva Knolová.

mar, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz