Česká Mafia II vypadá výtečně a hlavně, stále je to naše oblíbená Mafie.
Tým herního blogu Kotaku.com se podělil se svými dojmy z prezentace Mafia II. Vychvaluje provedení – realisticky ztvárněné postavy, výtečné efekty jako výbuchy nebo práci se světlem, krásné textury atd. Oceňují i kvalitu scénáře. Během třicetiminutové prezentace bylo k vidění bylo několik filmových sekvencí, které hýřily mafiánským slangem a humorem. Mafia II tak prý nebude jen další hloupou mafiánskou akcí, kde budeme střílet gangstery a honit se po městě v autech.
Zajímavě také vypadá informace, že se bude prostředí kolem nás průběhem hry měnit. Mafia II se bude odehrávat během několika let (přelom 40. a 50. let). Jednotlivé roky se od sebe mají lišit ročním obdobím, počasím nebo použitými barvami. Například rok 1945 se odehrává v zimě, kdy je celé Empire City pokryté sněhem. Ačkoliv hra může připomínat akce typu Uncharted nebo Grand Theft Auto, je z ní stále cítit, že je to Mafia. Jenom tentokrát prý vypadá mnohem lépe.
V rámci výstavy E3 byl k vidění i nový trailer. Život gangstera holt není sranda…
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz