APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Policie zadržela gang kapsářek. Okrádaly turisty v Praze

Pražská policie dopadla pět Bulharek, které okrádaly v centru města turisty.

Skupinka pěti žen se pohybovala nejčastěji v Kaprově a Křižíkově ulici v Praze 1. Tam si vytipovávaly oběti.


Snadným cílem se jim zdála i jednasedmdesátiletá Němka, kterou obklíčily a pokusily se jí vytáhnout z batohu cennosti. Podařilo se jim to až na druhý pokus.

 

Kořist dobře ukryly a snažily se vytratit, jako by se nic nestalo. Měly ale smůlu. Hned za rohem je zadrželi policisté.

 

“Policie ženy obvinila z krádeže. V současné době jsou ve vazbě. Hrozí jim až osm let za mřížemi,“ řekla pražská policejní mluvčí Eva Miklíková. Jako důkaz proti cizinkám mají policisté záběry z bezpečnostních kamer.

 

Jaké finty používají kapsáři se můžete podívat na tomto VIDEU, na kterém například uvidíte záběry z bezpečnostních kamer v supermarketu v Přerově, které loni zachytily zlodejíčky přímo v akci. Stačí chvilka nepozornosti a dvojice zlodějů z kabelky ve vozíku krade peněženku. Pak rychle mizí pryč a venku nasedají do auta.

 


 

gib s přispěním Ondřeje Špalka, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz