Zpravodajství

První MDA Ride se blíží

První MDA Ride se blíží
Zdroj: Oficiální zdroj

Mílovými kroky se blíží první česká MDA Ride, benefiční akce na podporu pacientů s neléčitelnou svalovou dystrofií (postupné odumírání svalstva, vedoucí až k smrti).

 

První oficiální ročník této akce, která je zaštítěna celosvětovou Love Ride, proběhne v sobotu 5. září a základnou se jí stane Obchodní centrum v pražských Letňanech.

 

Hlavním bodem programu je samozřejmě benefiční vyjížďka motocyklů všech značek. Povede směrem na sever k Brandýsu nad Labem a měřit bude přibližně 50 km, aby ji mohli absolvovat například i vozíčkáři na čtyřkolkách.
Před obchodním centrem vyroste také pouť a stánky, kde si návštěvníci budou moci zakoupit odznaky s logem akce nebo třeba dětské kšiltovky a plyšové medvídky. Mezi atrakcemi nebude chybět motokárová trať a superbikový simulátor.

 

Samozřejmě že veškerý výtěžek (včetně vstupného na atrakce) půjde na konto MDA Ride, a ta je následně věnuje potřebným. Koupí odznaku se navíc zařadíte do slosování o ceny, které věnovali partneři akce jako například Harley-Davidson, OC Letňany nebo Motokáry Černý Most.


V těchto dnech byl také představen upoutávkový klip "Jedeme v tom s vámi“. Ten byl natočen za podpory filmové školy v Písku a je k zhlédnutí například na stránkách mdaride.cz.


Převzato z Českých motocyklových novin - ČMN 32/09 (autor: Petr Pour)
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz