APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Z brněnských hradeb spadl muž, odvezla ho záchranka

Opilý muž spadl z téměř osmimetrové výšky. Záchranka ho odvezla do nemocnice.

Bouřlivá oslava málem skončila tragicky.


Mladý muž se v sobotu pozdě večer pokusil vylézt na hradby u brněnské dominanty Špilberku. To se mu nepodařilo a z osmimetrové výšky spadl dolů.
 

"Mladík byl silně opilý," řekla mluvčí jihomoravské záchranné služby Barbora Zuchová. "Převezli jsme ho sanitkou do Fakultní nemocnice u svaté Anny," dodala.


Mladík skončil na oddělení urgentního přijmu a zůstane tam přes noc na pozorování.


Na místě podle našich informací vyjeli kromě záchranky i hasiči a policisté.

muf s přispěním Zuzany Neuvirtové, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz