Opilý muž spadl z téměř osmimetrové výšky. Záchranka ho odvezla do nemocnice.
Bouřlivá oslava málem skončila tragicky.
Mladý muž se v sobotu pozdě večer pokusil vylézt na hradby u brněnské dominanty Špilberku. To se mu nepodařilo a z osmimetrové výšky spadl dolů.
"Mladík byl silně opilý," řekla mluvčí jihomoravské záchranné služby Barbora Zuchová. "Převezli jsme ho sanitkou do Fakultní nemocnice u svaté Anny," dodala.
Mladík skončil na oddělení urgentního přijmu a zůstane tam přes noc na pozorování.
Na místě podle našich informací vyjeli kromě záchranky i hasiči a policisté.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz