Zpravodajství

Jacksonův otec: Chci měsíční výživné za synovy pozůstalosti

Joe Jackson, otec zesnulé popové legendy, u soudu žádal měsíční platby ze zpěvákovy pozůstalosti.

Michael Jackson vyplácel před smrtí svému otci 20 tisíc dolarů měsíčně, tedy v přepočtu kolem 350 tisíc korun.

 

Když ale Jackson zemřel, bylo s kapesným pro otce konec. Jednaosmdesátiletý Joe Jackson si tak musel vystačit se 1700 dolary měsíčně, tedy asi 30 tisíci korunami, které mu vyplácí sociální úřad. S tím se ale Michaelův otec nechce za v žádném případě smířit.

 

Nelíbí se mu totiž, že zatímco jeho syn po smrti vydělal už 100 miliónů dolarů, on z peněz neuvidí ani cent. Obrátil se proto na soud v Los Angeles. Joe Jackson u soudu doložil, že nemá žádný trvalý příjem. Navíc je diabetik a před několika lety prodělal mrtvici. Proto chce nějaké peníze z Jacksonovy pozůstalosti.

 

Otce v závěti vynechal

 

Michael Jackson majetek odkázal matce a dětem. Otce v závěti vynechal. Není se ale čemu divit. Michaelův otec byl tyran a k Michaelovi a jeho bratrům se nechoval vůbec dobře. Svědčí o tom o nedávný výrok Jacksonova otce v amerických médiích, kdy řekl, že jeho syn vydělává víc po smrti než během života. Otci jde především o peníze. To, že ztratil syna, mu zřejmě velkou starost nedělá.

 

Michael Jackson v létě krátce před prázdninami zemřel, pravděpodobně po podání smrtícího koktejlu léků, podrobnosti TADY.

 

Velký úspěch slaví v poslední době film o Králi popu nazvaný This Is It, který táhne do kin i davy českých diváků. Jen o prvním víkendu ho vidělo přes 90 tisíc lidí, což je jeden z nejlepších výsledků letošního roku. Více ZDE.

gib, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz