Dnes, 16.12.2009 jsou v Albertu Průhonice deklarovány slevy 50% na všechny hračky.
V regálech jsou položeny cedule, že sleva bude vyplacena u pokladny. V pokladně vám řeknou, že slevu vám vyúplatí v informacích. A v informacích vám řeknou, že ceny byly správně uvedeny již v regále.
To ale není pravda, ceny jsou tam stejně vysoké, jako od začátku prosince před slevou. Hračky vrátíte, vyplatí vám peníze, ovšem: kolik lidí si všimne, že ceny jsou bez slevy???
Paní v informacích se radily a sdělily mi, že teda tu cedulku o pokldně sundají!!!! Je to podvod!!!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz