Skupinu lupičů, která v lednu přepadla v Praze dvě banky, už kriminalisté zadrželi. Z jedné si zloději odnesli přibližně 300 tisíc korun. Druhá loupež jim ale nevyšla, většinu bankovek totiž zničila barva z bezpečnostní kapsle.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz