APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Záchranka bourala v křižovatce, odneslo to sedm aut

Záchranka bourala v křižovatce, odneslo to sedm aut
Zdroj: Mediafax

Posádka záchranářů s lékařem v terénním voze mercedes se při průjezdu křižovatkou na Vypichu v Praze 6 srazila s osobním autem.

Nárazem bylo poničeno dalších pět vozů. Při havárii se zranil jeden člověk.


Policisté byli o nehodě vyrozuměni okolo 20. hodiny. Záchranářský mercedes mířil do motolské nemocnice, když se na křižovatce srazil se zapnutým majákem s projíždějícím autem.


"Náraz odhodil vůz záchranářů na další auta, celkem tak bylo při hromadné kolizi poškozeno sedm vozidel," vysvětlila mluvčí policie. Lehčí zranění utrpěl jeden člověk ze stojícího vozu.


"Zdravotníci jeli od Petřin se zapnutým majákem přes křižovatku na červenou, když od Bílé Hory přijížděl na zelenou peugeot, který už nestačil dobrzdit a srazily se," popisoval na místě svědek podrobnosti nehody. Podle něj sanitka skončila v protisměru, kde poničila stojící vozy.


Příčinu následné hromadné nehody vyšetřují policisté, alkohol nebyl u nikoho zjištěn. Škoda se podle prvotních informací vyšplhala na půl milionu korun.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz