Crysis 2 bude na PlayStation vypadat lépe, ale jenom o málo.
Kromě osobních počítačů vyjde sci-fi střílečka Crysis 2 na herní konzole PlayStation
U Crysis 2 pak zřejmě vyhrají majitelé Sonyho konzole, jak to ostatně prozradil Carl Jones z Cryteku v rozhovoru pro magazín PSM3. Podle jeho slov dostávají momentálně z PlayStation 3 o něco málo výkonu více než z Xbox 360.
Nicméně Jones si je velmi jistý ohledně toho, že videohry, které poběží na CryEnginu 3 budou nejlépe vypadajícími videohrami, nebo alespoň mezi prvními třemi nejlépe vypadajícími videohrami na každé platformě.
Jones zároveň prozradil, že ta tam jsou problémy, které doprovázely vývoj her na PlayStation 3. Prý měli velké štěstí, že začali vyvíjet až na novější verze konzole, což je mnoha ohledech jiná, resp. jednodušší práce.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz