APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

DNEŠNÍ TISK: Hádka o Mikeše končí smírem

Muž v Brně ukradl sedm tatrovek, na seznamu podezřelých studentů práv je i soudce, který neposlal do vězení prokurátorku Brožovou-Polednovou.

Na seznamu podezřelých studentů plzeňských práv je i soudce pražského Městského soudu Petr Braun. Univerzita s ním zahájí správní řízení. Braun v listopadu odmítl poslat do vězení bývalou prokurátorku Ludmilu Brožovou-Polednovou, píše Mladá fronta DNES.

Hádka o kocoura Mikeše končí smírem. Lidové noviny informují, že , že romský aktivista Václav Miko se stahuje z veřejného života. Reaguje tak na bouřlivou diskusi, kteoru vyvolalo jeho vyjádření v průběhu týdne, že spisovatel Josef Lada v pohádce o kocouru Mikešovi kriminalizuje všechny Romy.

PSALI JSME:

Romové: stáhněte Mikeše ze škol, je rasistický

Deník Právo píše o pětatřicetiletém muži, který v Brně ukradl sedm nákladních vozů Tatra. Chtěl je totiž prodat jako šrot ve sběrnách, což se mu nepodařilo. Policie pachatele zadržela v jedné z výkupen.

Deník Blesk se věnuje sopečnému výbuchu na Islandu. Radí řidičům, aby případný sopečný popílek, který najdou ráno na autech, nestírali na sucho. Mohli by si totiž poškrábat sklo - částečky prachu jsou tak ostré, že fungují jako brusný papír.

mra, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz