Aktualizováno
22:57, 28. 4. 2010
V Ústí nad Labem v noci hořela ubytovna. V jednom z bytů zahynula osmatřicetiletá žena.
Hořet začalo před desátou hodinou v posledním patře ubytovny. Podle nájemníků tam zrovna spala 38letá žena.
"Museli jsme evakuovat celé třetí i čtvrté patro," řekl velitel hasičů, kteří v místě zasahovali.
Proč začalo hořet, budou muset zjistit vyšetřovatelé. "Příčina je v šetření. Šetří policie i hasiči," dodal velitel.
Ženu prý od pátku nikdo neviděl. Sousedé jen slyšeli, jak se pohybuje po pokoji. Škodu hasiči odhadují na několik set tisíc korun.
TN.cz