Zpravodajství

Dodávka srazila chodce. Nepřežil

Dodávka srazila chodce. Nepřežil
Zdroj: Mediafax

Na Svitavsku u Březové srazila v úterý před 22. hodinou dodávka chodce.

Ten svým vážným zraněním podlehl, uvedla policejní mluvčí Anna Štegnerová.


Muž ležel napříč v pravém jízdním pruhu blíž u krajnice. Řidič dodávky, který jel směrem na Brno, se mu snažil vyhnout. Nestihl to však a chodce přejel. Poté se dostal do druhého jízdního pruhu, kde se zrcátky střetl s protijedoucím nákladním autem.

Nehoda se stala mezi obcemi Březová a Brněnec na silnici I/43 ze Svitav do Brna. "Chodec vážným zraněním na místě nehody podlehl,“ uvedla mluvčí s tím, že podrobnosti k nehodě policie zatím nezná.

Na místě zasahovali záchranáři, doprava na silnici byla uzavřena v obou směrech. Policie odkláněla auta po vedlejších komunikacích, kamiony ale mohly jezdit po původní trase.
 

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz