Dvacetiletý muž terorizoval celou svoji rodinu. Třicetiletý muž udeřil svoji ženu. Oba dva policie vykázala z jejich bytů.
Dva muži z Mohelnice o víkendu fyzicky napadali své příbuzné. Oba vykázala policie z bytu, uvedl policejní mluvčí Miloslav Svatoň.
ČTĚTE TAKÉ:
Dvacetiletý muž v pátek odpoledne vyhrožoval zabitím svému otci, matce, sestře a nájemníkovi. Na všechny přitom útočil nožem a násadou od krompáče. "Z obavy o svůj život všichni nakonec z domu utekli a zavolali policii,“ uvedl mluvčí s tím, že policisté při vyšetřování případu zjistili, že muž rodinu terorizuje již delší dobu, a proto jej vykázali na deset dnů z domu.
Z domu policisté vykázali také třicetiletého muže z Mohelnice, který v sobotu v noci po předchozí hádce udeřil svoji ženu žehličkou do hlavy a pak ji v bytě zamkl. Jakmile muž usnul, žena zavolala policii, která muže vykázala z domu. Lékaři ženu v nemocnici ošetřili.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz