APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Policie v Mohelnici řešila domácí násilí, dva muže vykázala z bytu

Policie v Mohelnici řešila domácí násilí, dva muže vykázala z bytu
policejni auto bok , logo policie | Zdroj: Jindřich Kodíček

Dvacetiletý muž terorizoval celou svoji rodinu. Třicetiletý muž udeřil svoji ženu. Oba dva policie vykázala z jejich bytů.

Dva muži z Mohelnice o víkendu fyzicky napadali své příbuzné. Oba vykázala policie z bytu, uvedl policejní mluvčí Miloslav Svatoň.

ČTĚTE TAKÉ:

Zabil manželku, dostal 11 let

Dvacetiletý muž v pátek odpoledne vyhrožoval zabitím svému otci, matce, sestře a nájemníkovi. Na všechny přitom útočil nožem a násadou od krompáče. "Z obavy o svůj život všichni nakonec z domu utekli a zavolali policii,“ uvedl mluvčí s tím, že policisté při vyšetřování případu zjistili, že muž rodinu terorizuje již delší dobu, a proto jej vykázali na deset dnů z domu.

Z domu policisté vykázali také třicetiletého muže z Mohelnice, který v sobotu v noci po předchozí hádce udeřil svoji ženu žehličkou do hlavy a pak ji v bytě zamkl. Jakmile muž usnul, žena zavolala policii, která muže vykázala z domu. Lékaři ženu v nemocnici ošetřili.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz