Zpravodajství

VIDEO: Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax v Milovicích

Desítky tisíc lidí z nejrůznějších koutů světa stále přijíždějí na festival Sonisphere v Milovicích, jehož mediálním partnerem je televize Nova.

Největší hudební sraz letošního léta je touto dobou už v plném proudu. Absolutním tahákem jsou praotci metalové hudby - americké uskupení Metallica.


"Kdo by byl řekl, že více než pětadvacet let od vzniku thrash metalu bude velká čtyřka stát tady v plné síle a ještě se navíc sejde na jednom pódiu?" nechal se před festivalem slyšet bubeník Metalliky Lars Ulrich.

Metallica zahájila své vystoupení krátce po 23:00 hitem Creeping Death. Nadšení diváci se pak podle očekávání dočkali dalších, převážně starších hitů kapely. Na své si tak přišli milovníci klasických energických písní jako jsou Masters of Puppets či Sad But True i slavných balad Nothing Else Matters a One. Zaznělo i několik skladeb ze zatím posledního alba Death Magnetic.

Několik stovek lidí poslouchalo své oblíbence za plotem letiště. Někteří z nich, posilnění alkoholem, vyvolali potyčku s ochrankou, když se snažili dostat se do areálu přes kovové zábrany. Incident však nebyl nijak dramatický.

  

Podívejte se na reportáž pod titulkem článku.
 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz