APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

V lesíku v pražských Hrdlořezích spáchal mladík sebevraždu

Je možné, že si vzal život v souvislosti s koncem školního roku.

Oběšeného mladistvého muže našel náhodný svědek v úterý po poledni v lesíku v pražských Hrdlořezích. Informaci agentuře Mediafax potvrdila pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.

"Mladistvý muž se podle dosavadního vyšetřování oběsil sám," dodala Miklíková. Policie vzhledem k věku nebožtíka nebude další podrobnosti případu zveřejňovat, až další vyšetřování ukáže, jaké důvody mladíka k sebevraždě dovedly.

Zda lze jeho smrt dávat do souvislosti s koncem školního roku je jedna z možných spekulací.

Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz