Zpravodajství

Zombies v sobotu uctí památku Michaela Jacksona společným tancem

Zombies v sobotu uctí památku Michaela Jacksona společným tancem
Zdroj: Oficiální zdroj

Na počest legendárního zpěváka Michaela Jacksona projde v sobotu centrem Prahy průvod jeho fanoušků. Akce s názvem Michael Jackson Forever & Thriller Walkin´ Prague 2010 se koná u příležitosti zpěvákových nedožitých 52. narozenin, uvedl v pondělí organizátor akce Jakub Cyrani.

Účastníci průvodu, který odstartuje ve 14.15 na Palackého náměstí a zastaví se celkem na devíti místech Prahy, se představí jako zombies. Společně zatančí choreografii z videoklipu Thriller. "Očekáváme, že by se akce mohlo zúčastnit kolem 500 až tisíce lidí. Fanoušci se na průvod pečlivě připravují, nacvičují choreografii. Pro ty, kteří se nemůžou přijít choreografii naučit osobně, jsme natočili instruktážní videa," řekla Eva Kubištová z fanklubu Michaela Jacksona.

ČTĚTE TAKÉ:

Jackson by slavil 52. narozeniny. Fanoušci se mohou těšit na vzpomínkový koncert
 

Smyslem této nevšední taneční události je vzdání pocty Michaelu Jacksonovi, připomenutí jeho významu pro vývoj světové hudební kultury a představení projektu Thriller Dance Rekord. "V příštím roce bychom chtěli překonat světový rekord v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii z videoklipu k písni Thriller. Rekord drží Mexiko City s 13 597 lidmi," řekl Cyrani.
 

PODÍVEJTE SE, JAK VYPADAL TANEC ZOMBÍKŮ V IRSKU:


 

Fanoušci Michaela Jacksona průvod zakončí v 17.20 na Hradčanském náměstí. Poté bude následovat oficiální párty v pražském SaSaZu, kde bude po celou noc znít pouze hudba Michaela Jacksona. V programu vystoupí český imitátor Jacksona Luboš Hejda, o půlnoci se bude společně tančit choreografie Thriller a pro návštěvníky je od 21 do 23 hodin připraveno vstupné zdarma.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz