Zpravodajství

Slovenská šansoniérka Szidi Tobias převzala na Vyšehradě Zlatou desku

Zlatou desku převzala z rukou producenta Studia DVA Michala Hrubého a herečky Ivany Chýlkové slovenská šansoniérka Szidi Tobias.

Předání proběhlo na závěr koncertu na Letní scéně pražského Vyšehradu konaného v rámci přehlídky METROpolitní léto hereckých osobností, kterou pořádá v Praze již po sedmé Studio DVA.

A právě Studio DVA je vydavatelem oceněného alba s názvem Pod obojím z roku 2008. "Se Szidi Tobias mě před několika lety seznámila herečka Ivana Chýlková a já jsem jí za toto seznámení dnes velmi vděčný," říká Michal Hrubý. "Spolupráce se Szidi a jejími kolegy je velmi příjemná a osvěžující. Díky ní jsem si mimo jiné mohl vyzkoušet, co to znamená vydat desku. O to větší radost mám teď z toho, že ač Studio DVA není zaběhlou vydavatelskou společností a doba vydávání desek moc nepřeje, i tak se podařilo prodat krásných 5 tisíc kusů nosičů. Věřím, že i další album, které se právě natáčí a jehož vydání připravujeme na podzim letošního roku, bude mít úspěch."

Dojatá nic netušící zpěvačka vysvětlila přítomnost Ivany Chýlkové: "Ivanka byla vlastně mým prvním manažerem. Když jsem vydala první album, vozila ho všude s sebou a pouštěla svým známým. Pak mě přes Annu Šiškovou seznámila s Michalem a já jí za to moc děkuji."

Milovníci osobitého projevu Szidi Tobias plného melancholie, radosti i bláznovství, kteří zcela zaplnili otevřený amfiteátr na pražském Vyšehradě, si v neopakovatelné magické atmosféře užili známé písně i čerstvé novinky z připravovaného alba.

Exkluzivním televizním partnerem METROpolitního léta hereckých osobností a Studia DVA je pro rok 2010 televize Nova.

Studio DVA, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz