Zpravodajství

Do Ulice míří bohém Otík. Excelovat bude Filip Rajmont

Do Ulice míří bohém Otík. Excelovat bude Filip Rajmont
Zdroj: TV Nova

Už ve čtvrtek přivítá oblíbený seriál TV Nova Ulice novou postavu Otíka Puklického, kterou výtečně ztvární Filip Rajmont. Škola tak získá do svého profesorského sboru posilu nečekaných "uměleckých kvalit“.

Otík Puklický, syn ředitelky školy Puklické, vtrhne do řad profesorského sboru jako velká voda. Pro takového bohéma, jako je Otík, nebude role učitele možná tím pravým ořechovým, avšak jeho nevšední metody výuky polechtají bránici nejednoho diváka.

ČTĚTE TAKÉ:

Holky Krausovy z Ulice jsou mezi novými spolužáky

Zdroj: TV Nova

Velký bohém

Jeho umělecký pohled na svět si však studenti zamilují. Ze svého bohémského života nehodlá nic slevit, naopak. Všem teprve ukáže, jaký je umělec a jaké kvality v sobě má. Velkého spojence najde ve školníkovi Lojzovi. Navzájem si budou vypomáhat ve všech strastech, které musí kvůli škole oba vytrpět. Otíkovy výukové metody mohou diváci ocenit již ve čtvrtečním dílu a všichni školou povinní si jistě budou takového učitele přát.

Filip Rajmont, který ztvárňuje Otíka, je synem herečky Kateřiny Burianové a režiséra Ivana Rajmonta. Je absolventem herectví na DAMU. Před kamerou poprvé stanul jako osmiletý ve filmu Antonína Máši Vivisekce, který režisér použil ve své stejnojmenné inscenaci v Laterně magice.

Spolupracoval s divadlem Komedie, Divadlem v Celetné–Kašpar a s Národním divadlem, kam nastoupil od září do stálého angažmá. Momentálně ho můžeme vidět v inscenaci Věc Makropulos.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz